PURA keramické dvojumyvadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, bílá mat 8888009
PURA keramické dvojumyvadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, bílá mat 8888009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8888009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 32.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162909 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
PURA čelní držák ručníků 122cm, chrom PAPRD122
na objednávku5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
EZARA dvojumyvadlová skříňka 120x55x46cm, dub cuneo EZ121-2525
expedice do 7 dnů15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PURA keramické dvojumyvadlo Slim 142x46cm, bílá ExtraGlaze 8889111
expedice do 7 dnů14 611 Kč
Při platbě předem pouze 13 592 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
NUBES keramické dvojumyvadlo 120x50cm, bílá ExtraGlaze 9625111
expedice do 7 dnů14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGLaze 94259111
na objednávku18 653 Kč
Při platbě předem pouze 17 352 Kč

