PURA keramické dvojumyvadlo Slim 122x46cm, bílá mat 8888109
PURA keramické dvojumyvadlo Slim 122x46cm, bílá mat 8888109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8888109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 32.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162930 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
EZARA dvojumyvadlová skříňka 120x55x46cm, bílá lesk EZ121-3030
expedice do 7 dnů15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
PURA keramické dvojumyvadlo Slim 142x46cm, bílá ExtraGlaze 8889111
expedice do 7 dnů14 611 Kč
Při platbě předem pouze 13 592 Kč
KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, bílá ExtraGlaze 9425111
expedice do 7 dnů17 019 Kč
Při platbě předem pouze 15 832 Kč

