PUNO podstavec s umyvadlem 375x870x448xmm, zlato mat SKA380-5-01
PUNO podstavec s umyvadlem 375x870x448xmm, zlato mat SKA380-5-01
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA380-5-01 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PUNO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37,5x87x44,8 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 870 mm |
| Hloubka | 448 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 12.9050 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913985355 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
6 295 Kč
Při platbě předem pouze 5 856 Kč
6 674 Kč
Při platbě předem pouze 6 208 Kč
NOTION kulaté zrcadlo v rámu ? 60cm, zlato mat NT600G
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat WD008B
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat

