THIN umyvadlo na desku, Rockstone, ? 38 cm, carina/bílá mat WN548-41
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, ? 38 cm, carina/bílá mat WN548-41
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WN548-41 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THIN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x14,2 cm |
| Průměr | 380 mm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981708 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PUNO podstavec pod kulatá umyvadla 375x830x448xmm, černá SKA380-2 57323
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PRIORI keramické umyvadlo na desku, ? 41 cm, modrá/šedá PI020
expedice do 7 dnů4 171 Kč
Při platbě předem pouze 3 880 Kč


