AURUM nerezové umyvadlo na desku, průměr 38 cm, včetně výpusti, tepané, zlato mat
AURUM nerezové umyvadlo na desku, průměr 38 cm, včetně výpusti, tepané, zlato mat
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AURUM |
| Rozměr | 38x11 cm |
| Průměr | 380 mm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 5.9000 kg |
| EAN | 8590913982842 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 6 let |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
4 059 Kč
Při platbě předem pouze 3 812 Kč
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PRIORI keramické umyvadlo na desku, ? 41 cm, modré květy PI038
expedice do 7 dnů3 741 Kč
Při platbě předem pouze 3 480 Kč
9 408 Kč
Při platbě předem pouze 8 752 Kč
4 661 Kč
Při platbě předem pouze 4 336 Kč
ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 42x36cm, bílá OR042
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč

