PUNO podstavec s umyvadlem 550x860x360mm, zlato mat SKA570-5-01
PUNO podstavec s umyvadlem 550x860x360mm, zlato mat SKA570-5-01
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PUNO |
| Rozměr | 55x86x36 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.8000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913982996 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 55x36cm, bílá 10NF65055
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč

