ARANA umyvadlo rohové, litý mramor, 56x35cm, pravé, bílá AN056
ARANA umyvadlo rohové, litý mramor, 56x35cm, pravé, bílá AN056
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 56x11x35 cm |
| Šířka | 560 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Rohové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913846878 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podobné zboží
4 627 Kč
Při platbě předem pouze 4 304 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 61x46,5cm, bílá 43061
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
MARIA umyvadlo, litý mramor, 60x46cm, bez otvoru, bílá MA060-0
expedice do 7 dnů3 973 Kč
Při platbě předem pouze 3 696 Kč
THALIE 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá TH11060
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč

