Podomítková termostatická baterie s držákem ruční sprchy,2 výstupy,hranatá,chrom MB453
Podomítková termostatická baterie s držákem ruční sprchy,2 výstupy,hranatá,chrom MB453
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 435 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 5.5200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913821363 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
1 432 Kč
Při platbě předem pouze 1 325 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
Podobné zboží
DIMY podomítková sprchová termostatická baterie s ruční sprchou, 2 výstupy,chrom DM493
na objednávku20 803 Kč
Při platbě předem pouze 19 352 Kč

