LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, černá mat 1102-32B 57941
LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, černá mat 1102-32B 57941
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.5750 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913988936 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, černá mat SL102
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, černá mat SL101
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Vývod sprchy, hranatý, tenká krytka, černá mat SG302NE
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SMARTSELECT podomítková sprchová termostatická baterie, box, chrom UBC-RP042 53060
expedice do 7 dnů7 992 Kč
Při platbě předem pouze 7 493 Kč
10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 752 Kč
Podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, černá mat RH396B 56087
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
KIMURA podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom KU682 59778
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč

