DIMY podomítková sprchová termostatická baterie s ruční sprchou, 2 výstupy,chrom DM493
DIMY podomítková sprchová termostatická baterie s ruční sprchou, 2 výstupy,chrom DM493
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM493 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 110 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 7.1700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866487 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SLIM nástěnná hlavová sprcha, 250x550mm, nerez lesk MS732 59379
expedice do 7 dnů5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
Nástěnná výtoková hubice, hranatá, 160mm, chrom BO411 60386
expedice do 7 dnů697 Kč
Při platbě předem pouze 648 Kč
Nástěnná sprška s otočným kloubem, hranatá, chrom AB536
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Podobné zboží
Podomítková termostatická baterie s držákem ruční sprchy,2 výstupy,hranatá,chrom MB453
expedice do 7 dnů14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Rivel koupelnová skříňka pod umyvadlo 40 cm, 1 zásuvka, drážkovaná, dub - 91A20-04047-1-BF81
expedice do 10 dnů4 719 Kč
3 251 Kč
Mexen Rivel koupelnová skříňka pod umyvadlo 40 cm, 1 zásuvka, drážkovaná, matně šedá - 91A20-04047-1-BF62
expedice do 10 dnů5 220 Kč
1 371 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč

