Vývod sprchy, kulatý, chrom 1205-01
Vývod sprchy, kulatý, chrom 1205-01
- Vnitřní závit 1/2"
- Lze instalovat i bez krytky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Průměr | 60 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 57 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913805479 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, chrom SG202
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BIGFLOW EVO bezdotykový elektrický osoušeč rukou, 2050W, 218x284x102, nerez lesk 01481.B
expedice do 7 dnů4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
922 Kč
FLORI polička 508x25x127mm, bílá mat RF016/14
na objednávku3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč

