LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom 1102-32 56086
LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom 1102-32 56086
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978777 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava hranatá, posuvný držák 680mm, chrom SC815
expedice do 7 dnů1 514 Kč
Při platbě předem pouze 1 408 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, chrom FLEX150
expedice do 7 dnů206 Kč
Při platbě předem pouze 192 Kč
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom AQ591
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Hlavová sprcha, 205x305mm, ABS/chrom/bílá SK152
expedice do 7 dnů1 342 Kč
Při platbě předem pouze 1 248 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 952 Kč
Při platbě předem pouze 10 268 Kč
KIMURA podomítková sprchová termostatická baterie, box, 3 výstupy, chrom KU683 59269
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
SMARTSELECT podomítková sprchová termostatická baterie, box, chrom UBC-RP032 53121
expedice do 7 dnů7 832 Kč
Při platbě předem pouze 7 342 Kč
Podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, černá mat RH396B 56087
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč

