PICOBELLO keramické umyvadlo na desku 50x34cm, bílá AR485
PICOBELLO keramické umyvadlo na desku 50x34cm, bílá AR485
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x13x34 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964800 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 314 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 1800 mm, boční připojení, 4202 W, bílý - W433-060-180-00
expedice do 10 dnů7 534 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 500 mm, boční připojení, 1167 W, antracit W433-060-050-66
na objednávku3 593 Kč

