PURUS skleněné gravírované umyvadlo na desku, 50x36 cm, černá TY305SG
PURUS skleněné gravírované umyvadlo na desku, 50x36 cm, černá TY305SG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x15,5x36 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 5.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913898587 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
1 101 Kč
Při platbě předem pouze 1 024 Kč


