PICCOLINO umývátko 30,8x17cm, litý mramor, baterie vpravo, bílá PK305
PICCOLINO umývátko 30,8x17cm, litý mramor, baterie vpravo, bílá PK305
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30,8x10,6x17 cm |
| Šířka | 308 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 3.2470 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885662 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LATUS XI umyvadlová skříňka 30x53x16,5cm, borovice rustik LT711-1616
expedice do 7 dnů3 251 Kč
Při platbě předem pouze 3 024 Kč
LATUS XI umyvadlová skříňka 30x53x16,5cm, bílá lesk LT711-3030
expedice do 7 dnů3 251 Kč
Při platbě předem pouze 3 024 Kč
LATUS XI umyvadlová skříňka 30x53x16,5cm, dub alabama LT711-2222
expedice do 7 dnů3 251 Kč
Při platbě předem pouze 3 024 Kč
4 231 Kč
Při platbě předem pouze 3 936 Kč
Podobné zboží
AMAROK umývátko, litý mramor, 40x22cm, baterie vpravo, bílá AR500
expedice do 7 dnů2 305 Kč
Při platbě předem pouze 2 144 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GIULIA keramické umývátko 33,5x29 cm, černá mat BH7002B
expedice do 7 dnů3 397 Kč
Při platbě předem pouze 3 160 Kč
3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
TETRIS umyvadlo s konzolí pro stojánkovou baterii vlevo, černá mat TZ424-01 TZ424-01 55944
expedice do 7 dnů4 461 Kč
Při platbě předem pouze 4 189 Kč


