LATUS XI umyvadlová skříňka 30x53x16,5cm, borovice rustik LT711-1616
LATUS XI umyvadlová skříňka 30x53x16,5cm, borovice rustik LT711-1616
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS XI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x53x16,5 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 6.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885709 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vpravo, žlutá PK30522
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vlevo, šedá PK30017
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vlevo, antracit PK30016
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LATUS XI umyvadlová skříňka 30x53x16,5cm, bílá lesk LT711-3030
expedice do 7 dnů3 251 Kč
Při platbě předem pouze 3 024 Kč
2 787 Kč
Při platbě předem pouze 2 612 Kč


