LATUS XI umyvadlová skříňka 30x53x16,5cm, dub Polar LT711-1010
LATUS XI umyvadlová skříňka 30x53x16,5cm, dub Polar LT711-1010
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT711-1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS XI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x53x16,5 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub Polar |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 6.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885730 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PICCOLINO umývátko 30,8x17cm, litý mramor, baterie vpravo, bílá PK305
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
Stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, chrom 1209-05
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vlevo, šedá PK30017
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 231 Kč
Při platbě předem pouze 3 936 Kč
2 787 Kč
Při platbě předem pouze 2 612 Kč
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
2 675 Kč
Při platbě předem pouze 2 488 Kč


