ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 42x36cm, bílá OR042
ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 42x36cm, bílá OR042
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ORINOKO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 42x10x36 cm |
| Šířka | 420 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 10.6700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831966 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 661 Kč
Při platbě předem pouze 4 336 Kč
RONDANE keramické umyvadlo na desku ? 41 cm, bílá AR435
expedice do 7 dnů2 365 Kč
Při platbě předem pouze 2 200 Kč
PRIORI keramické umyvadlo na desku, ? 41 cm, modré květy PI038
expedice do 7 dnů3 741 Kč
Při platbě předem pouze 3 480 Kč
3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč

