KUBE X keramické umyvadlo 50x37cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 9447011
KUBE X keramické umyvadlo 50x37cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 9447011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9447011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x37 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 11.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017975 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
KUBE X/NORM čelní držák ručníků 50cm, chrom PASAND50
na objednávku3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
NUBES keramické umývátko 50x25cm broušená hrana, bez otvoru, pravé/levé, bílá mat 96379009
na objednávku9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč
NUBES keramické umývátko 50x25 broušená hrana, bez otvoru, pravé/levé, černá mat 96379026
na objednávku9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč


