ODETTA umyvadlová skříňka 82x50x43,5cm, dub černý DT085-1818
ODETTA umyvadlová skříňka 82x50x43,5cm, dub černý DT085-1818
- Lišta mezi zásuvkami v černé barvě (možno vyměnit za jinou barvu - k dokoupení).
- Možnost výběru DTDL nebo Rockstone desky pro umyvadlo na postavení.
- Při instalaci keramického umyvadla KARE je nutné použít distanční podložky (součástí balení skříňky) a sifon URBINO s Click Clack výpustí (k dokoupení).
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 82x50x43,5 cm |
| Šířka | 820 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Dub černý (CLEAF) |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 33.6751 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913893476 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
877 Kč
Při platbě předem pouze 816 Kč
GODIVA umyvadlo, litý mramor, 83x44cm, bílá GU083L
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
URBINO umyvadlový sifon šetřící místo s Click Clack, zátka chrom, 5/4", bílá 151.133.0
expedice do 7 dnů634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 520 Kč
Při platbě předem pouze 11 738 Kč
13 813 Kč
Při platbě předem pouze 12 950 Kč
KALI umyvadlová skříňka 89x50x45cm, bílá 56091
na objednávku15 720 Kč
Při platbě předem pouze 14 738 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč


