NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96229011
NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96229011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96229011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161124 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
20 115 Kč
Při platbě předem pouze 18 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94229009
na objednávku15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, bílá ExtraGlaze 9622111
expedice do 7 dnů8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč


