NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 96879111
NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 96879111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96879111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x19x40 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 18.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019597 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, bílá ExtraGlaze 8787111
expedice do 7 dnů7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč


