NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, broušená hrana, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 96879311
NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, broušená hrana, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 96879311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96879311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x19x40 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 18.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161346 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, bílá mat 9422109
na objednávku14 267 Kč
Při platbě předem pouze 13 272 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vlevo, bílá ExtraGlaze 94579111
na objednávku10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 70x37cm, bílá mat 9455109
na objednávku10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč

