NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, bílá ExtraGlaze 9631111
NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, bílá ExtraGlaze 9631111
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x19x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 20.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017258 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
19 255 Kč
Při platbě předem pouze 17 912 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
100 955 Kč
Při platbě předem pouze 97 434 Kč
76 196 Kč
Při platbě předem pouze 73 538 Kč
45 236 Kč
Při platbě předem pouze 43 658 Kč
58 368 Kč
Při platbě předem pouze 56 332 Kč

