NUBES keramické umyvadlo 60x40cm, broušená spodní hrana, 3 otvory bílá ExtraGlaze 96839311
NUBES keramické umyvadlo 60x40cm, broušená spodní hrana, 3 otvory bílá ExtraGlaze 96839311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96839311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x19x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 17.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161247 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NORM keramické umyvadlo 60x40cm, bílá ExtraGlaze 8636111
expedice do 7 dnů4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 872 Kč
4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
6 269 Kč
Při platbě předem pouze 5 832 Kč

