SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 50x38cm, agave mat 903704
SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 50x38cm, agave mat 903704
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-903704 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x14x38 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937822730 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | zelená |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč
NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 96829009
na objednávku10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94859026
na objednávku9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč

