NUBES keramické umyvadlo 120x50cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96249011
NUBES keramické umyvadlo 120x50cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96249011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96249011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x19x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 35.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161179 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
NUBES čelní držák ručníků 120cm, chrom PANB120
na objednávku5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94229009
na objednávku15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, bílá ExtraGlaze 9422111
expedice do 7 dnů8 849 Kč
Při platbě předem pouze 8 232 Kč


