KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94239009
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94239009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94239009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 28.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590011508 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
22 867 Kč
Při platbě předem pouze 21 272 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, 2 otvory, bílá ExtraGlaze 9623211
expedice do 7 dnů10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč


