NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vlevo, bílá mat
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vlevo, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9628109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 34.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353858 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá mat PVC09
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 80 cm, transparent, chrom 550118080X9008020100
expedice do 10 dnů9 494 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 90 cm, průhledná, černá 550118080X9509000070
expedice do 10 dnů9 149 Kč
Mexen Vega vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 70 cm, černý fix vzor 550118080X9307007070
expedice do 10 dnů8 582 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 60 cm, průhledná, zlatá 550118080X9506000050
expedice do 10 dnů8 715 Kč

