NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vlevo, černá mat
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vlevo, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9628126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 34.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353865 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
21 405 Kč
Při platbě předem pouze 19 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládacími plochami, bílá ExtraGlaze 9651111
expedice do 7 dnů10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
11 859 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč
11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč

