KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, s odkládacími plochami, bílá ExtraGlaze 94519111
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, s odkládacími plochami, bílá ExtraGlaze 94519111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94519111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 28.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590013106 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládacími plochami, bílá ExtraGlaze 9651111
expedice do 7 dnů10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
11 859 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč
11 859 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč


