KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou vlevo, bez otvoru, bílá mat 9439009
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou vlevo, bez otvoru, bílá mat 9439009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9439009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015164903 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, bílá ExtraGlaze 9454111
expedice do 7 dnů5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč


