PURA keramické umyvadlo Slim oblé 62x48cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8827311
PURA keramické umyvadlo Slim oblé 62x48cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8827311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8827311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 62x17x48 cm |
| Šířka | 620 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 12.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161360 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FISA vanová zástěna 700x1500mm, černá mat, čiré sklo FS1072-B
expedice do 7 dnů3 100 Kč
Při platbě předem pouze 2 911 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, kartáčovaná měď - 895-070-000-03-09-65
expedice do 10 dnů4 147 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, černý rám, bílá - 895-070-000-03-70-20
expedice do 10 dnů3 471 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, transparentní, růžové zlato - 895-070-000-00-00-60
expedice do 10 dnů2 827 Kč

