NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 96319009
NUBES keramické umyvadlo 60x50cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 96319009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96319009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x19x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 20.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018767 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
NUBES čelní držák ručníků 60cm, černá PANB60N
na objednávku3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou , bez otvoru, černá mat 9438026
na objednávku9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč


