NORM keramické umyvadlo 120x50cm, bílá ExtraGlaze 8626111
NORM keramické umyvadlo 120x50cm, bílá ExtraGlaze 8626111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8626111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x18x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 32.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010921 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Volně stojící rohová vana Mexen Mia, pravá, 160 x 80 cm, bílá/černá, přepad kartáčovaná měď - 52691608075P-65
expedice do 10 dnů19 448 Kč
Volně stojící rohová vana Mexen Mia levá 170 x 80 cm, bílá, přepad kartáčovaná měď - 52691708000L-65
expedice do 10 dnů19 734 Kč


