KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, černá mat 9424126
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, černá mat 9424126
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9424126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167430 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, černá mat 8887126
na objednávku16 847 Kč
Při platbě předem pouze 15 672 Kč
15 213 Kč
Při platbě předem pouze 14 152 Kč


