MINOS keramické umývátko, 45x26cm, baterie vpravo, bílá 4057
MINOS keramické umývátko, 45x26cm, baterie vpravo, bílá 4057
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-4057 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 45x10x26 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 260 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 9.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913920288 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
Podobné zboží
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vpravo, bílá SM016
expedice do 7 dnů2 907 Kč
Při platbě předem pouze 2 704 Kč
AMAROK umývátko, litý mramor, 40x22cm, baterie vpravo, bílá AR500
expedice do 7 dnů2 305 Kč
Při platbě předem pouze 2 144 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Mist půlkruhový výklopný sprchový kout 100 x 100 cm, průhledný, černý - 8A32-100-100-70-00
expedice do 10 dnů8 366 Kč
TRINITY GOLD MATT čtvrtkruhový sprchový kout 900x900mm, matné sklo, pravé GT6590MR-G
expedice do 7 dnů17 040 Kč
Při platbě předem pouze 16 001 Kč
Mexen Mist půlkruhový výklopný sprchový kout 90 x 90 cm, průhledný, černý - 8A33-090-090-70-00
expedice do 10 dnů9 796 Kč
Půlkruhový sprchový kout Mexen Lunar, pravý, výklopný, 90 x 80 cm, průhledný, černý - 833-090P-080L-70-00
expedice do 10 dnů12 656 Kč


