AMAROK umývátko, litý mramor, 40x22cm, baterie vlevo, černá mat AR400B
AMAROK umývátko, litý mramor, 40x22cm, baterie vlevo, černá mat AR400B
- Pozor: Nelze použít pro nábytek LATUS V.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x11x22 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 6.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955952 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
LATUS X umyvadlová skříňka 39,4x50x22cm, bílá LT110-3030
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
CREST konzole s policí, 39,5x45x21,7cm, bílá mat AR502
expedice do 7 dnů3 474 Kč
Při platbě předem pouze 3 232 Kč
SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 139mm, chrom SM06
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
3 793 Kč
Při platbě předem pouze 3 528 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NERISSA keramické umývátko 42,5x28,5 cm, černá mat AR265B
expedice do 7 dnů3 380 Kč
Při platbě předem pouze 3 144 Kč
ZORBA umývátko 40x22cm, litý mramor, baterie vpravo, bílá
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
EMONA umyvadlo, litý mramor, 40x40cm, bílá EN040
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, carrara
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč


