AMAROK umývátko, litý mramor, 40x22cm, baterie vpravo, černá mat AR500B
AMAROK umývátko, litý mramor, 40x22cm, baterie vpravo, černá mat AR500B
- Pozor: Nelze použít pro nábytek LATUS V.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x11x22 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 6.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955969 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
3 793 Kč
Při platbě předem pouze 3 528 Kč
LATUS X umyvadlová skříňka 39,4x50x22cm, dub stříbrný LT110-1111
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
4 377 Kč
Při platbě předem pouze 4 072 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BLOK kamenné umývátko 38x14cm, antracit 2401-31
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, šedá
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
MINOS keramické umývátko, 45x26cm, baterie vlevo, bílá 4757
expedice do 7 dnů1 686 Kč
Při platbě předem pouze 1 568 Kč


