METRO otopné těleso 500x1200 mm, bílá IR410T
METRO otopné těleso 500x1200 mm, bílá IR410T
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | METRO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1200 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Objem | 3.90 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 470 mm |
| Výkon | 386 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4 bar |
| Hmotnost / ks | 9.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913945243 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
Podobné zboží
ZIG otopné těleso 500x1334 mm, bílá ZG513
expedice do 7 dnů6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč
ZIG otopné těleso 500x1096 mm, bílá ZG511
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 139 Kč


