DORLION otopné těleso 500x1200 mm, černá mat 1130-21
DORLION otopné těleso 500x1200 mm, černá mat 1130-21
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DORLION |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1200 |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Objem | 5.16 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 492 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8 bar |
| Hmotnost / ks | 11.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892653 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznoucí teplonosná směs do otopných těles, 2 l LIKIDO
expedice do 7 dnů911 Kč
Při platbě předem pouze 871 Kč
MOA topná tyč s termostatem a bluetooth, 400 W, černá MOA-B-400
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Rea Spádová lišta sprchové vaničky 100cm, černá REA-K3209
expedice do 12 dnů570 Kč
Při platbě předem pouze 547 Kč
Lineární plastový žlab černý 650 mm s bočním odtokem D50 a otočným sifonem CH PA 650 HC
expedice do 7 dnů2 289 Kč


