Set krycích rozet hranatých, chrom CP811
Set krycích rozet hranatých, chrom CP811
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CP811 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 12 mm |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost / set | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913848186 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | chrom |
Doporučujeme přikoupit
4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Nimco Bormo BR 11055-26 Držák na toaletní papír
do týdne v e-shopu412 Kč
Při platbě předem pouze 378 Kč

