SIERRA otopné těleso 500x1000 mm, nerez mat NR220
SIERRA otopné těleso 500x1000 mm, nerez mat NR220
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SIERRA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1000 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Objem | 3.64 l |
| Barva | Broušený nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 200 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 213 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Hmotnost / ks | 6.8400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913834004 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | nerez |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
CUBE připojovací sada ventilů ruční rohová, nerez mat CP4510S
expedice do 7 dnů6 493 Kč
Při platbě předem pouze 6 040 Kč
KTX topná tyč s termostatem, 200 W, chrom KTX-C-200
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
METRO DOS otopné těleso 500x1100 mm, chrom IR432R
expedice do 7 dnů7 439 Kč
Při platbě předem pouze 6 920 Kč
DENALI otopné těleso 550x904 mm, stříbrná strukturální DN609SS
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
NYMPHA otopné těleso 600x1122 mm, bílá 1805-16
expedice do 7 dnů7 817 Kč
Při platbě předem pouze 7 272 Kč
DORLION otopné těleso 500x900 mm, černá mat 1130-20
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč


