MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 250ml, bílá 605BI
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 250ml, bílá 605BI
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 50x180x75 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 250 ml |
| Hmotnost / ks | 0.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090018527 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Příslušenství
2 751 Kč
Při platbě předem pouze 2 601 Kč
na objednávku
Podobné zboží
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 800ml, bílá 562
expedice do 7 dnů847 Kč
Při platbě předem pouze 788 Kč
Mohlo by Vás zajímat
36 455 Kč
Při platbě předem pouze 35 184 Kč
47 162 Kč
Při platbě předem pouze 45 517 Kč
54 679 Kč
Při platbě předem pouze 52 771 Kč
73 547 Kč
Při platbě předem pouze 70 982 Kč

