MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 800ml, bílá 562
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 800ml, bílá 562
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 100x250x95 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 800 ml |
| Hmotnost / ks | 0.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090003066 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Podobné zboží
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 250ml, bílá 605BI
expedice do 7 dnů649 Kč
Při platbě předem pouze 604 Kč
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 170ml, bílá 583BI
expedice do 7 dnů598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
Mohlo by Vás zajímat

