Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla 1000ml, nerez mat 03039.S
Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla 1000ml, nerez mat 03039.S
| Výrobce: | Výrobce: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-03039.S |
Dostupnost:
na objednávku
- Napájení: 6x AA baterie 1,6V
- Baterie nejsou součástí dodávky
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 105x275x95 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 1000 ml |
| Výbava | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost / ks | 1.3905 kg |
| EAN | 8435368876189 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Velar Duo 2dílná posuvná vanová zástěna 190 x 150 cm, matná, kartáčovaná měď - 896-190-000-32-65
expedice do 10 dnů14 339 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 100 x 150 cm, pruhy, kartáčovaná měď - 895-100-000-00-09-65
expedice do 10 dnů3 971 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 60 x 150 cm, černý vzor, chrom 895-060-000-00-70-01
expedice do 10 dnů2 448 Kč
Mexen Velar L 2dílná posuvná vanová zástěna 110 x 150 cm, průhledná, zlatá - 896-110-003-01-50
expedice do 10 dnů7 260 Kč

