MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 170ml, chrom 583CH
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 170ml, chrom 583CH
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 50x150x70 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 170 ml |
| Hmotnost / ks | 0.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090003790 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
1 785 Kč
Při platbě předem pouze 1 688 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 250ml, chrom 605CH
expedice do 7 dnů796 Kč
Při platbě předem pouze 740 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SKIN dávkovač pěnového mýdla 500ml, ABS, písková A91401SD
expedice do 7 dnů1 445 Kč
Při platbě předem pouze 1 344 Kč
111 Kč
Při platbě předem pouze 103 Kč
HOSPITAL dávkovač tekutého mýdla 1200ml, bílá A73601SP
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 1200ml, bílá A54201SP
expedice do 7 dnů808 Kč
Při platbě předem pouze 752 Kč

