MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 170ml, bílá 583BI
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 170ml, bílá 583BI
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 50x150x70 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 170 ml |
| Hmotnost / ks | 0.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090003813 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Příslušenství
1 251 Kč
Při platbě předem pouze 1 183 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 250ml, bílá 605BI
expedice do 7 dnů649 Kč
Při platbě předem pouze 604 Kč
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 800ml, bílá 562
expedice do 7 dnů847 Kč
Při platbě předem pouze 788 Kč
Mohlo by Vás zajímat

