Dávkovač mýdla 600ml, nerez mat 03001.06.S
Dávkovač mýdla 600ml, nerez mat 03001.06.S
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 98x150x101 mm |
| Šířka | 98 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 101 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 600 ml |
| Hmotnost / ks | 0.4000 kg |
| EAN | 8590913950391 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
48 900 Kč
Při platbě předem pouze 47 194 Kč
31 510 Kč
Při platbě předem pouze 30 411 Kč
62 316 Kč
Při platbě předem pouze 60 142 Kč
61 481 Kč
Při platbě předem pouze 59 337 Kč

