MARAGUA skleněné gravírované umyvadlo na desku ? 39,5 cm, čirá TY214CL
MARAGUA skleněné gravírované umyvadlo na desku ? 39,5 cm, čirá TY214CL
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY214CL |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39,5x12 cm |
| Průměr | 395 mm |
| Šířka | 395 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 395 mm |
| Barva | Transparentní/Čirá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942365 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | ostatní |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Kovová podložka mezi umyvadlo a desku, výška 10mm, černá mat TY6401B
expedice do 7 dnů374 Kč
Při platbě předem pouze 348 Kč
1 101 Kč
Při platbě předem pouze 1 024 Kč
Kovová podložka mezi umyvadlo a desku, výška 10mm, chrom TY6401
expedice do 7 dnů340 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PRIORI keramické umyvadlo na desku, ? 41 cm, modrá/hnědá PI033
expedice do 7 dnů3 810 Kč
Při platbě předem pouze 3 544 Kč
MURANO BLU skleněné umyvadlo na desku, průměr 40cm, modrá AL5318-65
expedice do 7 dnů8 290 Kč
Při platbě předem pouze 7 712 Kč
3 139 Kč
Při platbě předem pouze 2 920 Kč
3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč

